Osvetlenie predné na dynamo Lynx Dynamo Sensor 30 Lux Lynx
Popis produktu
Osvetlenie predné na dynamo Lynx Dynamo Sensor 30 Lux s overeným jednuchým dizajnom.Výbava:
Prepínač ON/OFF/AUTO
Parkovacie svetlo (4 minúty).
Svetelný senzor s automaticým prepínaním ON/OFF.
Zabudovaná predná odrazka.
Ochrana proti prepätiu.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 30 Lux |
| Dosah | cca. 60 m |
| Viditeľnosť | cca. 3000 m |
| Homologácia | Áno |
| Napájanie | Dynamo |
| Materiál | Plast |
| Napätie/Príkon | 6V / 2,4 W |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné s akumulátorom B&M IXON IQ Premium
Busch&Muller
116,18 €
94,46 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Svietivosť: 80 Lux
Režimy: 2 režimy trvalého svetla (80 Lux / 10 Lux)
Doba svietenia: cca. 5 / 20 hod.
Doba nabíjania: cca. 4 - 5 hod
Napájanie: 4 ks akumulátor
Osvetlenie predné BRN Infinity Carbon
BRN
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 25 Lux/600 Lumen
Zdroj svetla:: CREE LED
Režimy: 2 režim trvalého svetla (Normal&Max)
Doba svietenia: cca. 12 hod.
Rozmer: 81 x 46 x 37 mm
Blikačka predná BRN Square (Black)
BRN
14,50 €
11,79 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: Zabudovaný akumulátor
Materiál: Plast/Silikón
Osvetlenie predné Knog PWR Commuter 450 Lumen
Knog
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 450 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 3 režimy (1x blikanie a 2x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 0,75 / 2 / 35 hod.
Rozmer: 30 x 98 mm





