Osvetlenie predné a zadné Knog Plug Twinpack (Black) Knog
Popis produktu
Osvetlenie zadné Knog Plug sa vracia späť ku koreňom značky Knog, ktoré ponúka osvetlenie nabité čerstvou technológiou, ako je svetlo o intenzite 10 Lumenov, indikátor slabej batérie, zvýšená bočná viditeľnosť a podobne ako všetky svetlá na bicykel Knog, je plne nabíjateľný micro USB (kábel nie je súčasťou dodávky). Osvetlenie Plug je navrhnuté tak, aby sa hodil pre všetky typy bicyklov od mestských až po cestné bicykle. V balení sú tromi silikónovými krúžky, pre uchytenie svetla na sedlovku alebo sedlo bicykla. Osvetlenie Knog Plug je svetlo pre každý deň, pre každú jazdu, jednoducho pre všetkých.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 10 Lumen |
| Zdroj svetla: | 1 ks LED |
| Režimy | 5 režimov (4x blikanie a 1x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 3 / 6 / 20 / 16,5 / 100 hod. |
| Rozmer | 40 x 33 x 40 mm |
| Doba nabíjania | cca. 2,5 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor 780/220 mAh |
| Uchytenie | Gumenný O-krúžok |
| Materiál | Plast |
| Krytie | Vodotesný |
| Hmotnosť | cca. 30 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné/zadné BRN Dual Light
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 12 ks Super LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla + 2 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 9/15 hod
Napájanie: Zabudovaný akumulátor 250 mAh
Krytie: IPX4
Osvetlenie predné a zadné BRN Jumbo + BRN Cube
BRN
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna/Sivá
Svietivosť: 340 / 20 Lumen
Zdroj svetla:: 2 ks / - LED
Režimy: 4 režimy trvalého svetla + 4 režimy blikania / 2 režimy trvalého svetla + 3 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 1/18 hod / cca. 2/7,5 hod
Doba nabíjania: cca. 3-4 / 3 hod.
Osvetlenie predné Knog PWR Trail 1000 Lumen
Knog
109,00 €
88,62 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 1000 Lumen
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 6 režimov (3x blikanie a 3x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 3 / 21 / 8 / 14 / 300 hod.
Rozmer: 35 x 128 mm
Osvetlenie predné BRN Cube Light Front LED 70 Lumen
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Sivá
Svietivosť: 70 Lumen
Režimy: 2 režimy trvalého svetla + 3 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 2/7,5 hod
Doba nabíjania: cca. 3 hod
Napájanie: Zabudovaný akumulátor 3,7 V/300 mAh



