Osvetlenie predné a zadné Force Point USB Force
Popis produktu
Sada predného a zadného osvetlenia Force Point USB s akumulátorom nabíjateľným cez USB kábel s indikátorom. Vyrobené podľa nemeckých noriem - rozsah svitu až 240°. Vhodné i pre jazdu cez deň. Univerzálny silikoónový držiak s nastaviteľným uhlom. Blikačku možno upnúť v zvislej aj vodorovnej polohe. Súčasťou balenia je držiak osvetlenia a dvojitý USB kábel.Parametre
| Farba | Čierna |
| Dosah | cca. 100 m |
| Zdroj svetla: | 1x LED |
| Režimy | 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 4 / 8 hod. |
| Rozmer | 34 x 24 x 13 mm |
| Doba nabíjania | cca. 2 - 3 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor 240 mAh / 3,7 V |
| Uchytenie | Gumenný popruh |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | cca. 27 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné a zadné BRN My Light Ultra
BRN
65,00 €
52,85 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 800 / 5 Lumen
Dosah: cca. 200 m / -
Viditeľnosť: - / cca. 1000 m
Režimy: 7 režimov (3x blikanie a 4x trvalé svetlo) / 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 1,2 / 2,1 / 4,3 / 8,1 /5 / 5 / 20 hod. / 4 / 8 / 24 hod.
Osvetlenie predné BRN Starlight 1200 Lumen
BRN
65,00 €
52,85 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 1200 Lm
Zdroj svetla:: 1 ks 5W CREE LED
Režimy: 1 režim svietenia
Doba svietenia: cca. 7,5 hod
Rozmer: 63 x 63 x 43 mm / 100 x 44 x 24 mm (batéria)
Osvetlenie predné BRN Cube Light Front LED 70 Lumen
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Sivá
Svietivosť: 70 Lumen
Režimy: 2 režimy trvalého svetla + 3 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 2/7,5 hod
Doba nabíjania: cca. 3 hod
Napájanie: Zabudovaný akumulátor 3,7 V/300 mAh
Osvetlenie predné Knog Blinder X
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 200 Lumen
Zdroj svetla:: LED COB
Režimy: 8 režimov
Doba svietenia: 2,5 hod (High Steady) / 60 hod ECO Flash)
Rozmer: 43 x 43 x 46 mm







