Osvetlenie zadné batériové B&M Toplight Flat Busch&Muller
Prevedenie
Popis produktu
Veľmi elegantné, extrémne ploché a mimoriadne ľahké zadné osvetlenie batériové B&M Toplight Flat LED zadné svetlo. Vďaka patentovanému systému šošoviek je viditeľné zo všetkých strán (220 °). Integrovaná červená odrazka s CAD optimalizovaným reflektorom pre vyššiu bezpečnosť. S indikátorom nutnosti výmeny batérie. Dodáva sa v dvoch variantoch:· TOPLIGHT Flat s trvalým svetlom - ON/OFF prepínač.
· TOPLIGHT Flat senso - ON/OFF prepínač a senzorový spínač pre automatické zapínanie svetla v tme a pri pohybe bicykla.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Zdroj svetla: | 1 ks LED |
| Režimy | 1 režim trvalého svetla |
| Doba svietenia | cca. 50 hod. |
| Rozmer | cca. 117 x 50 x 40 mm |
| Napájanie | 2 ks 1,5 V batérie AA |
| Uchytenie | Montážna šírka 50 / 80 mm |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | cca. 75 g (bez batérii) |
| Prevedenie | ON/OFF prepínač, ON/OFF prepínač a senzor spínač |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné Lynx Rear Light Easyfix USB
Lynx
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 350 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Doba svietenia: cca. 4 hod
Doba nabíjania: 2-3 hod.
Osvetlenie zadné Knog Lil' Cobber
Knog
51,00 €
41,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 50 Lumen
Viditeľnosť: cca. 800 m
Zdroj svetla:: LED COB
Režimy: 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 1,4 / 3,5 / 3 / 7 / 40 hod.
Nosič predný/zadný M-Wave Mini Rack Alu 26"-28"
M-Wave
18,34 €
14,91 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Veľkosť kolies bicykla: 26" - 28"
Akcia
Osvetlenie zadné BRN Basic
BRN
4,90 €
3,98 bez DPH
Skladom5,90 €Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast








