Blikačka zadná P2R Sirio 40 P2R
Popis produktu
Výkonná zadná blikačka P2R Sirio 40 predstavuje bezpečnostné svetlo prémiovej kvality vhodné pre všetkých milovníkov krásnych a funkčných produktov. Je vyrobené zo zliatiny hliníka technológiou CNC. Predný panel je vyrobený inovatívnou technológiou CURVED COB PANEL čím zvyšuje pozorovací uhol pre všetkých účastníkov premávky až na 220° a dohľadnosť až na 800 m. Možnosť USB nabíjania zvyšuje komfort a 2 držiaky v balení (klasický na sedlovku bicykla, klip na oblečenie, batoh, ponožky, tenisky atď.) rozširujú možnosti použitia a zvyšujú bezpečnosť a viditeľnosť používateľa.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 40 Lumen |
| Zdroj svetla: | LED COB |
| Režimy | 6 režimov (3x blikanie a 3x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 2 - 5 hod |
| Rozmer | 75 x 20 x 18 mm |
| Doba nabíjania | cca. 1 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Ion 500 mAh |
| Uchytenie | Adaptér na sedlovku/Clip |
| Materiál | Hliník/Plast |
| Krytie | IPX 5 Vodotesný |
| Hmotnosť | cca. 46 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné BRN Shield Laser Security
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné batériové B&M Toplight Flat
Busch&Muller
od 20,75 €
16,87 bez DPH
Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Doba svietenia: cca. 50 hod.
Rozmer: cca. 117 x 50 x 40 mm
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Osvetlenie zadné BRN Cosmic
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 45 h.
Rozmer: 63 x 61 x 28 mm (vrátane adaptéra)
Napájanie: 3 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Blikačka zadná Force Crystal
Force
8,70 €
7,07 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 3x 10 Lumen
Zdroj svetla:: 3x LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 50 / 60 / 30 hod
Rozmer: 63 x 43 x 37 mm






