Osvetlenie zadné Force Glory USB 70 Lm (Black) Force
Popis produktu
Výkonné zadné osvetlenie Force Glory USB 70 lm s akumulátorom nabíjateľným cez USB kábel. S indikátorom nabíjania. Súčasťou balenia je držiak na sedlovku a USB kábel.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 70 Lumen |
| Zdroj svetla: | 50x LED COB |
| Režimy | 8 režimov (4x blikanie a 4x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 3,3 až 56 hod. (podľa zvoleného režimu) |
| Rozmer | 93 x 22 x 17 mm |
| Doba nabíjania | cca. 2,5 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Ion 800 mAh / 3,7 V |
| Uchytenie | Silikónový popruh |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 42 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné BRN Shield Laser Security
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné BRN Cosmic
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 45 h.
Rozmer: 63 x 61 x 28 mm (vrátane adaptéra)
Napájanie: 3 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Osvetlenie zadné mini XLC Io CL-R12
XLC
12,55 €
10,20 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 6 V batérie LR11
Uchytenie: ø 32 mm
Materiál: Hliník 6061-T6
Akcia
Osvetlenie zadné BRN Basic
BRN
4,90 €
3,98 bez DPH
Skladom5,90 €Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast






