Osvetlenie zadné mini Infini I-465R METIS Infini
Popis produktu
Nabíjateľné mini zadné osvetlenie Infini I-465R METISje univerzálne bezpečnostné zadné osvetlenie. Osvetlenie Infini I-465R sa môže pochváliť 16-čipovým, 80 lumenovým osvetlením v kompaktnej a všestrannej konfigurácii.Vlastnosti:
• Inovatívna 16-čipová LED technológia, ktorá maximalizuje viditeľnú plochu povrchu.
• Režimy denného blikania a nočného svietenia.
• Standby Mode po 2 minútach nečinnosti.
• Auto Shutoff po 30 minútach nečinnosti sa svetlo automazticky vypne.
• Pomocou integrovanej plastovej spony je možné osvetlenie nainštalovať na opasok, sponu na tašku alebo kdekoľvek.
• Krytie IPX4.
• Uchytenie pomocou pomocou gumeného popruhu na sedlovku bicykla. Nie je potrebné použitie žiadneho náradia.
• Súčasťou dodávky sú úchytky a USB kábel.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 80 Lumen |
| Zdroj svetla: | 16x COB LED + 1x SMD LED |
| Režimy | 5 režimov - Low / High / Flashing 1 / Flashing 2 / Daytime flashing |
| Doba svietenia | cca. 3 / 1,5 / 4 / 28 / 18 hod. |
| Rozmer | 66 x 30 x 26 mm |
| Napájanie | Zabudovaný LI-Ion polymér akumulátor |
| Uchytenie | 19 - 32 mm |
| Materiál | Plast |
| Krytie | IPX4 |
| Hmotnosť | cca. 32 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné BRN Road Laser Security
BRN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné BRN Smart
BRN
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 3 režimy
Napájanie: 2 ks batérie N
Uchytenie: 2x Adaptér
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné batériové B&M Toplight Flat
Busch&Muller
od 20,75 €
16,87 bez DPH
Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Doba svietenia: cca. 50 hod.
Rozmer: cca. 117 x 50 x 40 mm
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Blikačka zadná BRN Round (Black)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: 2 ks batérie BA02D
Materiál: Plast/Silikón



