Hlavové zloženie závitové 1 1/8" Ergotec A118GC-ES (Black) Ergotec
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie Ergotec A118GC-ES A-head 1 1/8" s blokovaním otáčania riadidiel (65°).Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 130 g |
| Prevedenie | Závitové |
| Výška | 37 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Kobra Vario / 25,4 (Black)
Ergotec
26,31 €
21,39 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 570 g
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Silver)
Ergotec
od 32,53 €
26,45 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm
Hmotnosť: cca. 775 g, cca. 765 g
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus XL / 31,8
Ergotec
62,58 €
50,88 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 415 g
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Black)
Ergotec
43,31 €
35,21 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm
Hmotnosť: cca. 775 g, cca. 765 g



