Náboj predný s dynamom Shimano Alivio DH-T4050-1D (Black) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Predný náboj so vstavaným dynamom Shimano Alivio DH-T4050-1D a rýchloupinákom na bicykel s kotúčovou brzdou. Nábojové dynamo s výkonom 1,5 W je určené pre napájanie LED osvetlenia na bicykli.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 67 mm |
| FTF | 51 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Dĺžka osky | 108 mm |
| Hmotnosť | cca. 565 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32, 36 |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Napätie | 6 V |
| Výkon | 1,5 W |
Súvisiace produkty
Ráfik 27,5" Remerx Dragon 719-L (584-19/Black)
Remerx
18,51 €
15,05 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 584-19
Farba: Čierna
ERD: 560,6 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 530 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Exal MX 19 (622-19/Black)
Exal
19,84 €
16,13 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 595 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kotúč brzdový XLC BR-X02
XLC
17,81 €
14,48 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Červená
Materiál: Kotúč: Nerez
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 160 mm, 203 mm, 180 mm
Prichytenie kotúča: IS 2000
Ráfik 28" TWN Colour Pink (622-15)
TWN
25,15 €
20,45 bez DPH
1-3dniRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Ružová
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"



