Náboj predný s dynamom Shimano DH-3D37-QR (Silver) Shimano
Popis produktu
Predný náboj s vstavaným dynamom Shimano DH-3D37-QR s rýchloupínakom na bicykel s kotúčovou brzdouParametre
| Farba | Strieborná |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Napätie | 6V |
| Výkon | 3W |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Rodi VR 17 (622-17)
Rodi
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-17
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Black)
Exal
od 17,72 €
14,41 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss 535 (622-19)
DT Swiss
36,83 €
29,94 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss 511 (622-18)
DT Swiss
86,16 €
70,05 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 581 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník



