Náboj predný Shimano Alivio HB-M4050 (Silver) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Predný náboj Shimano Alivio HB-M4050 s oskou pre rýchloupinák na trekingový a horský bicykel s kotúčovou brzdou. Telo náboja vyrobené z hliníka.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 44 mm |
| FTF | 60,2 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 185 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák 5 mm |
| Počet špicov | 36, 32 |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Ryde ZAC 19 (622-19/Silver)
Ryde
17,76 €
31.05.26
14,44 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 604 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 585 g
Ráfik 28" MAVIC CXP Pro (622-15/Black)
MAVIC
49,90 €
40,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník - Maxtal
Hmotnosť: cca. 470 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Rodi VR 17 (622-17)
Rodi
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-17
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Silver)
Rodi
16,93 €
31.05.26
13,76 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g



