Náboj predný Novatec D411CB (Black) Novatec
Popis produktu
Predný náboj Novatec D411CB s upínaním 15 mm oskou na cestný a CX/gravel bicykel s kotúčovou brzdou, dodávaný bez osky. Telo náboja vyrobené z karbónu.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 34 mm |
| FTF | 63,6 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 79 g |
| Materiál telo náboja | Karbón |
| Typ osky náboja | 15 mm oska |
| Počet špicov | 24 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Kotúč brzdový M-Wave BD-140 IS
M-Wave
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Hmotnosť: cca. 230 g
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 140 mm
Materiál kotúča: Nerez
Prichytenie kotúča: IS 2000
Ráfik 27,5" Remerx Dragon 719-L (584-19/Black)
Remerx
18,52 €
15,06 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 584-19
Farba: Čierna
ERD: 560,6 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 530 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" TWN Colour White (622-15)
TWN
29,20 €
23,74 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Biela
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Black)
Exal
18,29 €
31.05.26
14,87 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



