Náboj predný Novatec D791SB/A (Red) Novatec
Popis produktu
Predný náboj Novatec D791SB/A s oskou pre rýchloupinák na cestný a CX/gravel bicykel s kotúčovou brzdou, dodávaný bez osky. Telo náboja vyrobené z hliníka.Parametre
| Farba | Červená |
| PCD | 58/45 mm |
| FTF | 62 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 157 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák 5 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Kotúč brzdový XLC BR-X82
XLC
od 29,14 €
23,69 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Priemer: 160 mm, 203 mm, 140 mm, 180 mm
Materiál kotúča: Nerez
Materiál unášača: Hliník
Prichytenie kotúča: Centerlock
Kotúč brzdový M-Wave BD-140 IS
M-Wave
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Hmotnosť: cca. 230 g
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 140 mm
Materiál kotúča: Nerez
Prichytenie kotúča: IS 2000
Ráfik 28" Exal XR1 (622-13)
Exal
22,49 €
31.05.26
18,28 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-13
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 485 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Silver)
Remerx
od 17,34 €
14,10 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



