Náboj predný Shimano 105 HB-R7000 (Black) Shimano
Popis produktu
Náboj predný Shimano 105 HB-R7000 s rýchloupinákom na cestný bicykel s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 38 mm |
| FTF | 71,6 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 155 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32 |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" DT Swiss R 460 (622-18)
DT Swiss
41,82 €
34,00 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 596 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník
Ráfik 28" Exal XP 19 (622-19)
Exal
17,96 €
31.05.26
14,60 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 625 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Rodi VR 17 (622-17)
Rodi
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-17
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L Eyelet (559-19/Black)
Remerx
20,87 €
16,97 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



