Náboj predný Shimano Tiagra HB-RS400 (Silver) Shimano
Popis produktu
Náboj predný Shimano Tiagra HB-RS400 je spoľahlivým predným nábojom pre cestné bicykle. Rovnako ako u top modelov, aj náboj Tiagra RS400 má kontaktné tesnenie, aby sa zabránilo vniknutiu nečistôt a vody spôsobujúce koróziu. Toto spolu s vnútorným utesnením zvyšujú životnosť a znižujú servisné intervaly. Náboj používa šikmé kontaktné guličkové ložiská , ktoré zabezpečujú radiálnu aj bočnú oporu, čo zabezpečuje vynikajúcu pevnosť a odolnosť v reálnych jazdných podmienkach. Ponúkajú tiež možnosť presného nastavenia ložísk a ľahkej údržby.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Dĺžka osky | 108 mm |
| Hmotnosť | cca. 150 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Exal MX 19 (622-19/Black)
Exal
19,84 €
16,13 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 595 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Schürmann Sport 19 (622-19/Black)
Schurmann
14,40 €
11,71 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 610 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 510 g
Ráfik 26" Remerx RMX 219 (559-19)
Remerx
12,31 €
10,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
ERD: 543,8 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Taurus (622-14)
Remerx
22,60 €
18,37 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-14
Farba: Čierna
ERD: 583,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



