Náboj predný SunRace HBM45F-QR SunRace
Popis produktu
Predný náboj SunRace HBM45F-QR s rýchloupinákom na mestský a trekingový bicykel s ráfikovou brzdouParametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 38 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Dĺžka osky | 108 mm |
| Hmotnosť | cca. 208 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Ložiská | Voľné guličky |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L Eyelet (622-19/Black)
Remerx
22,31 €
18,14 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx RMX 219 (622-19)
Remerx
13,54 €
11,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 607,3 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" EXAL XL 25 (559-25)
Exal
25,81 €
31.05.26
20,98 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-25
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 665 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" Remerx RMX 219 (559-19)
Remerx
12,31 €
10,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
ERD: 543,8 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



