Náboj predný BRN Fixed Hub (Black) BRN
Popis produktu
Štýlový predný náboj BRN Fixed Hub s pevnou oskou a vysokou prírubou na single speed alebo fixie bicykel.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 62 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 210 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061-T6 |
| Materiál oska | CrMo Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska 9 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Ložiská | 2x Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" MAVIC CXP Pro (622-15/Black)
MAVIC
49,90 €
40,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník - Maxtal
Hmotnosť: cca. 470 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Silver)
Exal
19,67 €
26.07.26
15,99 bez DPH
K dispozícii po:26.07.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" TWN Colour Silver (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Black)
Remerx
19,36 €
15,74 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



