Náboj predný s dynamom Shimano Nexus DH-C3000-3N-NT (Black) Shimano
Popis produktu
Predný náboj so vstavaným dynamom Shimano Nexus DH-C3000-3N-NT a pevnou oskou na bicykel s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 74 mm |
| FTF | 60 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Dĺžka osky | 108 mm |
| Hmotnosť | cca. 700 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska |
| Počet špicov | 36 |
| Napätie | 6 V |
| Výkon | 3 W |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Black)
Rodi
19,08 €
31.05.26
15,51 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Black)
Exal
18,29 €
31.05.26
14,87 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 27,5" Remerx Dragon 719-L (584-19/Black)
Remerx
18,51 €
15,05 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 584-19
Farba: Čierna
ERD: 560,6 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 530 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" Remerx RMX 219 (559-19)
Remerx
12,31 €
10,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
ERD: 543,8 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



