Náboj zadný 3 st. Sturmey Archer CS-RK3 (Black) Sturmey Archer
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový zadný náboj 3 st. Sturmey Archer CS-RK3 je 3-rychlostný náboj s radením a rozsahom prevodu 177% a orechom pre 8/9 st. kazetu. Krok radenia zodpovedá kroku bežnej páky presmykovača. Možno teda použiť s bežným radením.Balenie obsahuje náboj, pastorok a sadu príslušenstva potrebného pre montáž a správnu funkciu náboja. V balení nie je radenie ani kazeta.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 3 - 0,75/1,00/1,33 |
| PCD | 67 mm |
| FTF | 56,6 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Dĺžka osky | 179 mm |
| Hmotnosť | cca. 1155 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 32, 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
Súvisiace produkty
Ráfik 26" Remerx RMX 219 (559-19)
Remerx
12,31 €
10,01 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
ERD: 543,8 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L Eyelet (622-19/Silver)
Remerx
od 20,28 €
16,49 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" TWN Colour Pink (622-15)
TWN
25,15 €
20,45 bez DPH
1-3dniRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Ružová
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 28" TWN Colour White (622-15)
TWN
29,17 €
23,72 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Biela
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"








