Náboj zadný 5 st. Sturmey Archer RX-RK5 (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníkový zadný náboj 5 st. Sturmey Archer RX-RC5 je 5-rychlostný náboj s radením a rozsahom prevodu 210%. Náboj je spevnenej konštrukcie a vhodný aj pre elektrický bicykel. Kompatibilný s pastorkami veľkosti 17 až 20 a 24 zubov.Balenie obsahuje náboj, radenie, pastorok a sadu príslušenstva potrebného pre montáž a správnu funkciu náboja.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 5 - 0,64/0,80/1,00/1,25/1,56 |
| Prevodový pomer | 2.42 |
| PCD | 95,5 mm |
| FTF | 57,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Dĺžka osky | 185 mm |
| Hmotnosť | cca. 2014 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 36 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Exal XR1 (622-13)
Exal
22,49 €
31.05.26
18,28 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-13
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 485 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L Eyelet (622-19/Black)
Remerx
22,33 €
18,15 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Ryde ZAC 19 (622-19/Silver)
Ryde
17,76 €
31.05.26
14,44 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 604 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 585 g
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Silver)
Exal
od 12,97 €
10,54 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



