Náboj zadný 7 st. SunRace HBM45R7A SunRace
Popis produktu
Zadný náboj Sunrace HBM45R7A s pevnou oskou na mestský a trekingový bicykel s ráfikovou brzdou. Náboj je určený pre 7 st. voľnokolo.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 57 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Dĺžka osky | 175 mm |
| Hmotnosť | cca. 317 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska 3/8" |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 7 st. |
| Ložiská | Voľné guličky |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" TWN Colour Pink (622-15)
TWN
25,15 €
20,45 bez DPH
1-3dniRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Ružová
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L (559-19/Black)
Remerx
17,85 €
14,51 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 26" EXAL XL 25 (559-25)
Exal
25,81 €
31.05.26
20,98 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-25
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 665 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Black)
Exal
od 17,72 €
14,41 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



