Náboj zadný 7 st. SunRace HBM45R7QR SunRace
Popis produktu
Zadný náboj Sunrace HBM45R7QR s rýchloupinákom na mestský a trekingový bicykel s ráfikovou brzdou. Náboj je určený pre 7 st. voľnokolo.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 57 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Dĺžka osky | 145 mm |
| Hmotnosť | cca. 320 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 7 st. |
| Ložiská | Voľné guličky |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Black)
Rodi
19,08 €
31.05.26
15,51 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Black)
Exal
od 17,72 €
14,41 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" TWN Colour Silver (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 28" Remerx Rapid (622-15)
Remerx
25,00 €
20,33 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
ERD: 582 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



