Náboj zadný 11 st. Novatec F162SB-11S (Black) Novatec
Popis produktu
Zadný náboj Novatec F162SB-11S s oskou pre rýchloupinák určený pre cestné bicykle s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 49 mm |
| FTF | 57 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Hmotnosť | cca. 276 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta 11 st. |
| Ložiská | 4x zapuzdrené ložisko |
Súvisiace produkty
Kazeta 8 st. Miche Primato 8 SH
Miche
od 29,69 €
24,14 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 24 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 196 g (12-21 z.)
Prevedenie: Shimano
Kazeta 10 st. SRAM XG 1090
SRAM
226,80 €
184,39 bez DPH
K dispozícii o: 3 dniFarba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ CroMo / Hliník 7020
Hmotnosť: cca. 135 g (11-23 z.)
Kazeta 8 st. BRN CS08-1132
BRN
22,50 €
18,29 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Kazeta 9 st. Shimano Deore XT CS-M770-9
Shimano
55,99 €
45,52 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 256 g (11-32 z.)



