Náboj zadný 2 st. Sturmey Archer Duomatic S2C Coaster (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníkový zadný náboj 2 st. Sturmey Archer Duomatic S2C Freewheel je 2-rychlostný náboj s nožným radením a rozsahom prevodu 138% a s protišlapnou brzdou. K radeniu prevodu nepotrebujete žiadne páky a kabeláž. Kompatibilný s pastorkami veľkosti 13 až 24 zubov.Balenie obsahuje náboj, pastorok a sadu príslušenstva potrebného pre montáž a správnu funkciu náboja.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 2 - 1,00/1,38 |
| Prevodový pomer | 1.38 |
| Dĺžka náboja | 116 mm |
| Dĺžka osky | 162 mm |
| Hmotnosť | cca. 1395 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 32 |
Príloha:
Manual_Sturmey_Archer_S2&S2C.pdfSúvisiace produkty
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Black)
Exal
od 17,72 €
14,41 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss 535 (622-19)
DT Swiss
36,83 €
29,94 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L Eyelet (622-19/Silver)
Remerx
od 20,28 €
16,49 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss 511 (622-18)
DT Swiss
86,16 €
70,05 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 581 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník






