Náboj zadný 3 st. Sturmey Archer CS-RF3 (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníkový zadný náboj 3 st. Sturmey Archer S-RF3 je 3-rychlostný náboj s radením a rozsahom prevodu 177% a orechom pre 8/9 st. kazetu. Krok radenia zodpovedá kroku bežnej páky presmykovača. Možno teda použiť s bežným radením.Balenie obsahuje náboj, pastorok a sadu príslušenstva potrebného pre montáž a správnu funkciu náboja. V balení nie je radenie ani kazeta.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 3 - 0,75/1,00/1,33 |
| Prevodový pomer | 1.77 |
| PCD | 67 mm |
| FTF | 56,6 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Dĺžka osky | 179 mm |
| Hmotnosť | cca. 1090 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" TWN Colour Silver (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L Eyelet (559-19/Black)
Remerx
20,87 €
16,97 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss R 460 (622-18)
DT Swiss
41,82 €
34,00 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 596 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Silver)
Remerx
od 17,33 €
14,09 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda





