Pedál MTB nášlapný Xpedo GFX (Black) XPEDO
Popis produktu
Pedál MTB nášlapný Xpedo GFX s novým dizajnom, ktorý splní požiadavky meniaceho sa štýlu downhill. Konštrukcia pedála umožňuje jeho rýchle nastavenie počas jazdy tak, aby zapnutie topánky bolo rýchle a intuitívne. Upínací systém Posi-Fit je plne nastaviteľný na jemné ladenie upnutia a uvoľnenia topánky. Nízky profil tela pedála vyrobeného z hliníka 6061 s nastaviteľnou výškou pinov poskytuje trakciu a podporu pre akúkoľvek topánku. Kónické CrMo osky sú uložené v troch presných zapuzdrených ložiskách pre ich spoľahlivú funkciu a ľahkú údržbu. Širší Q-faktor poskytuje dostatočnú vôľu medzi topánkou a kľukou.Parametre
| Farba | Čierna |
| Rozmer | 105 x 90 x 18 mm |
| Kufor | XPT (6°) |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 468 g |
| Materiál telo | Hliník 6061 CNC opracovaný |
| Materiál oska | CroMo |
| Ložiská | 3 x zapuzdrené |
Súvisiace produkty
Kľuky cesta 2x7/8 Shimano Tourney FC-A070
Shimano
38,00 €
30,89 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Stredové zloženie: BB-UN26 (nie je súčasťou dodávky)
Dĺžka kľuky: 170 mm
Kľuky cesta 2x8 TWN AL 52/42
TWN
35,41 €
28,79 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 52 / 42 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm
Kľuka cesta 2x8 SunRace FCR86
SunRace
45,00 €
36,59 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Technológia: Super Fluid Drive
Dĺžka kľuky: 170 mm
Kľuky cesta 2x8 Shimano Claris FC-R2000
Shimano
73,00 €
59,35 bez DPH
Momentálne vypredanéFarba: Sivá
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 50 - 34 / 170 mm
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 110 mm






