Pedál MTB MKS BM-7 (Black/Silver) MKS
Popis produktu
Obojstranný pedál MTB MKS BM-7 je reprodukciou pedálov mimoriadne populárnych štýlových amerických bicyklov zo 70-tych rokov minulého storočia. Odporúča sa pre mestské, BMX a MTB bicykle.Parametre
| Farba | Čierna/Strieborná |
| Rozmer | 98 x 61 mm |
| Závit | 9/16" |
| Materiál rám | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 366 g |
| Materiál telo | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Ložiská | Utesnené ložisko |
Súvisiace produkty
Akcia
Kľuka na detský MTB bicykel XLC CW-Y01 (Black)
XLC
29,00 €
23,58 bez DPH
39,00 €Farba: Čierna
Počet rýchlostí: 3 x 7/8
Veľkosť: 42 / 32 / 22 z.
Dĺžka kľuky: 152 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Odporúčaná dĺžka osky: 118 mm
Kľuka MTB 3x 6/7/8 Force C8.5 (Black)
Force
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 42 / 34 / 24 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T301-888 (Black)
Shimano
18,56 €
15,09 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 48 / 38 / 28 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: Nitované prevodníky
Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T501-244 (Black)
Shimano
28,60 €
23,25 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 42 / 34 / 24 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Q Factor: 185,5 mm




