Predstavec štandardný 1" TWN Orion Sport (25,4/Silver Polished) TWN
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Hliníkový predstavec 1" TWN Orion Sport s lešteným povrchom určený pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Strieborná lesklá |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer uchytenia riadidiel | 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 175 mm |
| Hmotnosť | cca. 265 g, cca. 290 g |
| Dĺžka predstavca | 80 mm, 60 mm |
| Uhol | -20° |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie závitové 1" Tange Seiki Passage DX (Silver)
Tange Seiki
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer korunky stĺpika vidlice: 26,4 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,2 mm
Hmotnosť: cca. 103 g
Riadidlá Ergotec M-Bar / 25,4 (Black)
Ergotec
13,41 €
19.05.26
10,90 bez DPH
K dispozícii po:19.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Oceľ
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 475 g
Šírka: 700 mm
Výška: 39 mm
Riadidlá Ergotec Fixie Flat Bar (25,4/Black)
Ergotec
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník 5000
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 148 g
Šírka: 480 mm
Zahnutie: 0° (up) / 5° (back)
Riadidlá XLC PRO Ride HB-M16 (Green)
XLC
30,87 €
25,10 bez DPH
K dispozíciiFarba: Zelená
Materiál: Hliník 7050 tripple butted
Priemer uchytenia predstavec: F 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 372 g
Šírka: 780 mm
Výška: 25 mm






