Reťaz 11 st. KMC X11-93 (Silver) KMC
Popis produktu
Reťaz 11 st. KMC X11-93 pre bicykle s 11 st. radením. S vysokým výkonom a výbornou životnosťou. Dizajn X-Bridge pre hladšie a rýchlejšie radenie. Vonkajšie lamely poniklované.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 11 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ/Oceľ poniklovaná |
| Hmotnosť | cca. 257 g |
| Dĺžka čapu | 5,65 mm |
Súvisiace produkty
Kazeta 11 st. Shimano 105 CS-HG700-11
Shimano
56,00 €
45,53 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Počet prevodov: 11
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 / 30 / 34 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník (unášač)
Hmotnosť: cca. 379 g
Kľuka cesta 2x7/8 Shimano Tourney FC-A070-CG
Shimano
36,60 €
29,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 Chain Guard (Black)
Shimano
30,40 €
24,72 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kliešte na rýchlospojku reťaze XLC TO-S84
XLC
14,57 €
11,85 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Oceľ




