Reťaz 11 st. BRN/YBN SLA-H11 (Silver) BRN/YBN
Popis produktu
Reťaz 11 st. BRN/YBN SLA-H11 je jednou z najľahších reťazí na trhu a dodáva sa so strieborným nitridovým povlakom. Pre nízku hmotnosť bez ovplyvnenia pevnosti reťaze sú lamely odľahčené. Dlhá trvanlivosť reťaze sa dosahuje predovšetkým vďaka karbidom chrómu tvrdenému povrchu - proces, ktorý mnohokrát zvyšuje tvrdosť čapov špeciálnou povrchovou úpravou. Okrem toho reťaz pracuje s povlakom SLA (Superior Lubrifying Aid). Spoločnosť YBN strávila vývojom tohto povlaku z teflónu Ni-PTFE 2 roky. Reťaz vytvára menšie trenie, je tichšia a vďaka hladkému povrchu priťahuje menej nečistôt. Lamely sú špeciálne opracované, aby sa zabezpečilo hladké a rýchle radenie.Súčasťou dodávky je aj spojovací článok reťaze.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 116 |
| Počet prevodov | 11 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano/SRAM/Campagnolo |
| Materiál | Oceľ s NiPTFE + Karbid Chróm povlak |
| Hmotnosť | cca. 265 g |
| Dĺžka čapu | 5,6 mm |
Súvisiace produkty
Pračka reťaze Force Eco Hobby
Force
6,20 €
5,04 bez DPH
SkladomFarba: Modrá transparent
Rozmer: 135 x 55 x 65 mm
Materiál: Plast
Mierka opotrebenia reťaze Force Profi Chain Controller
Force
5,00 €
4,07 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 124 x 2 mm
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 30 g
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road Compact 8219 (Black)
TWN
57,00 €
46,34 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Náhradné čapy Unior 1647.1/4A pre nitovač reťaze Unior 1647/2ABI
Unior
3,91 €
31.05.26
3,18 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Oceľ



