Stredová oska 4-hran Miche Primato BSA JIS Miche
Dĺžka osky
Popis produktu
Odolná stredová oska 4-hran Miche Primato s veľmi robustnou oceľovou oskou, JIS štvorhranom, utesnenými priemyselnými ložiskami a hliníkovými miskami. Vhodná najmä pre single speed a dráhové bicykle.Parametre
| Závit | BSA (1,37" x 24 TPI) |
| Dĺžka osky | 107 mm, 110 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 210 g (107 mm) |
| Prevedenie | 4hran JIS |
| Materiál - Oska | Oceľ |
| Materiál - misky | Hliník 7075-T6 |
| Ložiská | Zapuzdrené priemyselné ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuka s jedno prevodníkom TWN Fe (Silver)
TWN
19,93 €
16,20 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 46 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm
Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCSS56 (Black)
Sturmey Archer
65,18 €
52,99 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 56 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm
Pedál City/Urban Shimano PD-EF202 (Black)
Shimano
37,00 €
30,08 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 512 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS720
Sturmey Archer
30,03 €
24,41 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 42 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm




