Stredová oska 4-hran Miche Team ITA JIS Miche
Dĺžka osky
Popis produktu
Odolná stredová oska 4-hran Miche Team s veľmi robustnou oceľovou oskou, JIS štvorhranom, utesnenými priemyselnými ložiskami a oceľovými miskami. Vhodná najmä pre single speed a dráhové bicykle.Parametre
| Závit | ITA (M36 x 24 TPI) |
| Dĺžka osky | 110 mm, 107 mm, 122 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 70 mm |
| Hmotnosť | cca. 255 g (107 mm) |
| Prevedenie | 4hran JIS |
| Materiál - Oska | Oceľ |
| Materiál - misky | Oceľ |
| Ložiská | Zapuzdrené priemyselné ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuka s jedno prevodníkom BRN Aluminium Chainwheel Set (Black)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 46 zubov, 42 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Odporúčané stredové zloženie: 4 hran
Kľuka s jedno prevodníkom Wheeltop City (Silver)
Wheeltop
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 42 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 130 mm
Pedál City/Urban Shimano PD-EF205 (Black)
Shimano
42,00 €
34,15 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 612 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Pedál Urban MKS Sylvan Gordito (Silver)
MKS
55,00 €
44,72 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 94 x 85 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 430 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ








