Vidlica predná odpružená 28" TWN Teckno (1"/Black) TWN
Popis produktu
Odpružená predná vidlica TWN Teckno určená pre mestské a trekingové bicykle s V-brzdami. Vidlica je vybavená otvorom na pripevnenie držiaka predného svetla.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 185 mm |
| Dĺžka závitu | 65 mm |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
| Materiál - korunka vidlice | Hliník |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1" XLC ST-T01 (Black)
XLC
19,70 €
16,02 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 456 g
Predstavec štandardný 1" Ergotec Cat Tube / 25,4
Ergotec
23,63 €
19,21 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm, 230 mm
Hmotnosť: cca. 580 g, cca. 410 g
Akcia
Predstavec štandardný 1" BRN Standard LUX (Black)
BRN
14,60 €
11,87 bez DPH
Skladom18,00 €Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm
Predstavec nastaviteľný 1" XLC ST-T02 (Black)
XLC
25,90 €
21,06 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 320 g



