Osvetlenie zadné mini Infini I-210Ri OLLEY Infini
Popis produktu
Nabíjateľné mini zadné osvetlenie Infini I-210Ri OLLEY, ktoré sa môže pochváliť 38-čipovým, 35 lumenovým osvetlením v kompaktnej a všestrannej konfigurácii. Osvetlenie je užívateľsky prívetivý a ponúka indikátor vybitia batérie, monitorovanie úrovne nabitia a inteligentné nabíjanie, ktoré sa vypne, keď je batéria nabitá.Vlastnosti:
• Inovatívna 38-čipová LED technológia, ktorá maximalizuje viditeľnú plochu povrchu.
• Režimy denného blikania a nočného blikania a svietenia.
• Obrysové šošovky so zvýšenými pozorovacími uhlami pre zvýšenie bezpečnosti.
• Pomocou integrovanej plastovej spony je možné osvetlenie nainštalovať na opasok, sponu na tašku alebo kdekoľvek.
• Systém automatického odpojenia nabíjania pri nabitej batérii môže zabrániť nadmernému nabitiu batérie.
• Krytie IPX4.
• Uchytenie pomocou pomocou gumeného popruhu na sedlovku bicykla. Nie je potrebné použitie žiadneho náradia.
• Súčasťou dodávky je clip mount a USB kábel.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 35 Lumen |
| Zdroj svetla: | 38 ks COB LED |
| Režimy | 6 režimov - Low / High / Flashing 1 / Flashing 2 / Flashing 3 / Daytime flashing |
| Doba svietenia | cca. 5,5 / 1,5 / 48 / 5 / 15 / 8,5 hod. |
| Rozmer | 53 x 28 x 24 mm |
| Doba nabíjania | cca. 2 hod |
| Napájanie | Zabudovaný LI-Ion polymér akumulátor |
| Uchytenie | 19 - 32 mm |
| Materiál | Plast |
| Krytie | IPX4 |
| Hmotnosť | cca. 21 g |
Súvisiace produkty
Blikačka zadná BRN Round (Black)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: 2 ks batérie BA02D
Materiál: Plast/Silikón
Osvetlenie zadné mini XLC Io CL-R12
XLC
12,55 €
10,20 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 6 V batérie LR11
Uchytenie: ø 32 mm
Materiál: Hliník 6061-T6
Osvetlenie zadné BRN Smart
BRN
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 3 režimy
Napájanie: 2 ks batérie N
Uchytenie: 2x Adaptér
Materiál: Plast
Blikačka zadná Force Crystal
Force
8,70 €
7,07 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 3x 10 Lumen
Zdroj svetla:: 3x LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 50 / 60 / 30 hod
Rozmer: 63 x 43 x 37 mm






