Osvetlenie zadné mini Infini I-465R METIS Infini
Popis produktu
Nabíjateľné mini zadné osvetlenie Infini I-465R METISje univerzálne bezpečnostné zadné osvetlenie. Osvetlenie Infini I-465R sa môže pochváliť 16-čipovým, 80 lumenovým osvetlením v kompaktnej a všestrannej konfigurácii.Vlastnosti:
• Inovatívna 16-čipová LED technológia, ktorá maximalizuje viditeľnú plochu povrchu.
• Režimy denného blikania a nočného svietenia.
• Standby Mode po 2 minútach nečinnosti.
• Auto Shutoff po 30 minútach nečinnosti sa svetlo automazticky vypne.
• Pomocou integrovanej plastovej spony je možné osvetlenie nainštalovať na opasok, sponu na tašku alebo kdekoľvek.
• Krytie IPX4.
• Uchytenie pomocou pomocou gumeného popruhu na sedlovku bicykla. Nie je potrebné použitie žiadneho náradia.
• Súčasťou dodávky sú úchytky a USB kábel.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 80 Lumen |
| Zdroj svetla: | 16x COB LED + 1x SMD LED |
| Režimy | 5 režimov - Low / High / Flashing 1 / Flashing 2 / Daytime flashing |
| Doba svietenia | cca. 3 / 1,5 / 4 / 28 / 18 hod. |
| Rozmer | 66 x 30 x 26 mm |
| Napájanie | Zabudovaný LI-Ion polymér akumulátor |
| Uchytenie | 19 - 32 mm |
| Materiál | Plast |
| Krytie | IPX4 |
| Hmotnosť | cca. 32 g |



