Blatník zadný 24"-29" Hebie Viper X Hebie
Popis produktu
Zadný blatník 24"-29" Hebie Viper X je vysoko kvalitným blatníkom s rýchloupínaním na sedlovku bicykla. Je vhodný najmä pre MTB hardtaily ako aj celoodpružené bicykle. Robustná príchytka Hebie, ktorá bola pôvodne navrhnutá ako pracka pre lyžiarske topánky, zaručí bezpečné uchytenie k sedlovke bicykla a dvojitý kĺb ponúka aj možnosť optimálneho nastavenia polohy blatníka voči kolesu.Parametre
| Farba | Čierna |
| Označenie výrobcu | 0726E |
| Upínanie | max. ø 42 mm |
| Rozmer kolies | 24" - 29" |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | cca. 240 g |
| Dĺžka | cca. 440 mm |
| Šírka | 80 mm |
Príloha:
Hebie_Mudguards_Overview.pdfSúvisiace produkty
Osvetlenie zadné na blatník BRN Condorino (Black)
BRN
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks High Power LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Homologácia: Áno
Napájanie: 2x AAA batéria (súčasť balenia)
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné na blatník BRN Condorino (Silver)
BRN
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Zdroj svetla:: 1 ks High Power LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Homologácia: Áno
Napájanie: 2x AAA batéria
Osvetlenie zadné na blatník BRN Basic 2
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
SkladomFarba: Číra
Zdroj svetla:: 1 ks High Power LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Napájanie: 2x AAA batéria
Materiál: Plast
Blatník predný 26"-29" Zéfal Deflector FM60
Zéfal
15,92 €
12,94 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Sivá
Označenie výrobcu: 2500
Upínanie: Stĺpik vidlice - ø 20 - 33,7 mm
Rozmer kolies: 26" - 29"
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 145 g




