Osvetlenie predné na E-Bike Lynx E-Bike 70 Lux Lynx
Popis produktu
Osvetlenie predné na dynamo Lynx E-Bike 70 Lux s overeným jednuchým dizajnom.Výbava:
Prepínač ON/OFF
Zabudovaná predná odrazka.
Zabudovaný chladiaci systém
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 70 Lux |
| Dosah | cca. 90 m |
| Viditeľnosť | cca. 5000 m |
| Zdroj svetla: | 1x LED |
| Režimy | 1 režim - trvalé svetlo |
| Homologácia | Áno |
| Materiál | Plast |
| Napätie/Príkon | 6V - 48V |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné Knog Blinder Square
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 200 Lumen
Zdroj svetla:: LED COB
Režimy: 8 režimov
Doba svietenia: 2,5 hod (High Steady) / 60 hod ECO Flash)
Rozmer: 43 x 43 x 46 mm
Osvetlenie predné Knog PWR Road 600 Lumen
Knog
79,00 €
64,23 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 600 Lumen
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 6 režimov (3x blikanie a 3x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 4 / 23 / 8 / 12 / 195 hod.
Rozmer: 31 x 128 mm
Osvetlenie predné BRN Thor 1200 Lumen
BRN
80,00 €
65,04 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 1200 Lm
Zdroj svetla:: 1 ks CREE LED
Režimy: 4 režimy trvalého svetla + 1 režim blikania
Doba svietenia: cca. 2,6/10,5 hod
Rozmer: 45 x 33 x 38 mm
Osvetlenie predné BRN Jumbo White Light 340 Lumen
BRN
36,00 €
29,27 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 340 Lumen
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 4 režimy trvalého svetla + 4 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 1/18 hod
Doba nabíjania: cca. 3 - 4 hod.





