Osvetlenie predné Knog Plug Front (Black) Knog
Popis produktu
Osvetlenie predné Knog Plug sa vracia späť ku koreňom značky Knog, ktoré ponúka osvetlenie nabité čerstvou technológiou, ako je svetlo o intenzite 250 Lumenov, indikátor slabej batérie, výrezy pre lepšiu viditeľnosť z boku a podobne ako všetky svetlá na bicykel Knog, je plne nabíjateľný micro USB (kábel nie je súčasťou dodávky). Osvetlenie Plug je navrhnuté tak, aby sa hodil pre všetky typy bicyklov od mestských až po cestné bicykle. V balení sú dva silikónovými krúžky, pre uchytenie svetla na riadidlách. Osvetlenie Knog Plug je svetlo pre každý deň, pre každú jazdu, jednoducho pre všetkých.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 250 Lumen |
| Zdroj svetla: | 1 ks LED |
| Režimy | 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 1,5 / 3,5 / 4,5 / 16 / 240 hod. |
| Rozmer | 43 x 33 x 72 mm |
| Doba nabíjania | cca. 2,5 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor 780 mAh |
| Uchytenie | Gumenný O-krúžok |
| Materiál | Plast |
| Krytie | Vodotesný |
| Hmotnosť | cca. 65 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné BRN Vintage Eye 50 (Black)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 3 režimy
Napájanie: 4x Batérie AA (nie sú súčasťou balenia)
Materiál: Plast
Osvetlenie predné na dynamo B&M Lumotec IQ Avy N
Busch&Muller
29,60 €
24,07 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast
Osvetlenie predné na dynamo B&M Dopp N Plus
Busch&Muller
25,50 €
20,73 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux
Homologácia: Áno
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast
Osvetlenie predné na dynamo B&M Lumotec IQ Avy N Plus
Busch&Muller
34,96 €
28,42 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast







