Osvetlenie predné BRN Infinity Carbon USB BRN
Popis produktu
Osvetlenie predné BRN Infinity Carbon USB je malé a kompaktné osvetlenie s pútavým dizajnom karbónového vzhľadu. Osvetlenie zabezpečuje výbornú viditeľnosť vďaka LED Cree technológii so svietivosťou 800 Lumen/30 Lux. S ukazovateľom nabíjania batérie. Upínanie na riadidlá bicykla pomocou adaptéra.Súčasťou dodávky je zabudovaný akumulátor a nabíjací USB kábel.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 30 Lux/800 Lumen |
| Zdroj svetla: | CREE LED |
| Doba svietenia | cca. 6 hod. |
| Rozmer | 81 x 46 x 37 mm |
| Napájanie | 3.7V - 1200 mAh Lithium |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | cca. 72 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné BRN Vintage Eye 50 (Black)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 3 režimy
Napájanie: 4x Batérie AA (nie sú súčasťou balenia)
Materiál: Plast
Osvetlenie predné na dynamo B&M Lumotec IQ Avy N Plus
Busch&Muller
34,96 €
28,42 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast
Osvetlenie predné BRN Infinity Carbon
BRN
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 25 Lux/600 Lumen
Zdroj svetla:: CREE LED
Režimy: 2 režim trvalého svetla (Normal&Max)
Doba svietenia: cca. 12 hod.
Rozmer: 81 x 46 x 37 mm
Osvetlenie predné na dynamo B&M Upp T Senso Plus
Busch&Muller
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux
Homologácia: Áno
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast



