Osvetlenie predné a zadné BRN My Light Ultra BRN
Popis produktu
Osvetlenie predné a zadné BRN My Light Ultra s akumulátorom nabíjateľným cez USB kábel.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 800 / 5 Lumen |
| Dosah | cca. 200 m / - |
| Viditeľnosť | - / cca. 1000 m |
| Režimy | 7 režimov (3x blikanie a 4x trvalé svetlo) / 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 1,2 / 2,1 / 4,3 / 8,1 /5 / 5 / 20 hod. / 4 / 8 / 24 hod. |
| Doba nabíjania | cca. 4 hod / cca. 3 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Pol 2500 mAh / 200 mAh |
| Uchytenie | Gumenný popruh |
| Krytie | IPX6 / IPX5 |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné a zadné Lynx High Power USB 35 Lux
Lynx
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux / -
Dosah: cca. 65 m / -
Viditeľnosť: cca. 3000 m / cca. 350 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED / 1 ks LED
Režimy: 2 režimy trvalého svetla / 1 režim trvalého svetla
Osvetlenie predné a zadné Force Dot USB
Force
22,50 €
18,29 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 300 Lumen (predná)
Zdroj svetla:: 1x LED / 5x SMD LED
Režimy: 3 režimy (1x blikanie a 2x trvalé svetlo) / 4 režimy (3x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 4 / 6 hod. / 3 / 6 / 6 / 15 hod.
Rozmer: 65 x 28 x 23 mm / 70 x 20 x 23 mm
Osvetlenie predné Lynx Front Light High Power USB 35 Lux
Lynx
18,00 €
14,63 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux
Dosah: cca. 65 m
Viditeľnosť: cca. 3200 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režimy trvalého svietenia (100% a 50%)
Osvetlenie predné Knog PWR Mountain 2000 Lumen
Knog
169,00 €
137,40 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 2000 Lumen
Zdroj svetla:: 6 ks LED
Režimy: 6 režimov (3x blikanie a 3x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 9 / 30 / 20 / 35 / 200 hod.
Rozmer: 47 x 136 mm



