Osvetlenie predné a zadné Force Dot USB Force
Popis produktu
Sada predného a zadného osvetlenia Force Dot USB s akumulátorom nabíjateľným cez USB kábel vrátane indikátoru stavu batérie a nabíjania.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 300 Lumen (predná) |
| Zdroj svetla: | 1x LED / 5x SMD LED |
| Režimy | 3 režimy (1x blikanie a 2x trvalé svetlo) / 4 režimy (3x blikanie a 1x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 2 / 4 / 6 hod. / 3 / 6 / 6 / 15 hod. |
| Rozmer | 65 x 28 x 23 mm / 70 x 20 x 23 mm |
| Doba nabíjania | cca. 1,5 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Pol 1000 mAh / 200 mAh |
| Uchytenie | Gumenný popruh |
| Materiál | Hiník/Plast |
| Hmotnosť | cca. 75 g |
Súvisiace produkty
Blikačka predná BRN Square (Black)
BRN
14,50 €
11,79 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: Zabudovaný akumulátor
Materiál: Plast/Silikón
Osvetlenie predné BRN Infinity Carbon USB
BRN
29,50 €
23,98 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux/800 Lumen
Zdroj svetla:: CREE LED
Doba svietenia: cca. 6 hod.
Rozmer: 81 x 46 x 37 mm
Napájanie: 3.7V - 1200 mAh Lithium
Osvetlenie predné a zadné Lynx High Power USB 35 Lux
Lynx
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux / -
Dosah: cca. 65 m / -
Viditeľnosť: cca. 3000 m / cca. 350 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED / 1 ks LED
Režimy: 2 režimy trvalého svetla / 1 režim trvalého svetla
Osvetlenie predné BRN Screen Light 1 SuperLed 500 Lumen
BRN
36,00 €
29,27 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 500 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks Super LED
Režimy: 5 režimov trvalého svetla + 3 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 1/80 hod
Doba nabíjania: cca. 4 - 5 hod.






