Osvetlenie predné a zadné P2R Lumoix 70 P2R
Popis produktu
Krásne na pohľad, výkonné, vyrobené zo zliatiny hliníka technológiou CNC, USB nabíjateľné, toto sú prívlastky vystihujúce dizajn a vlastnosti setu osvetlenia P2R LUMOIX 70, ktoré kombinuje predné osvetlenie so štandardným výkonom 600 Lm a bezpečnostné osvetlenie SIRIO 100 (výkon 100 Lm). Je preto vhodné nielen pre cyklistov, ale aj pre bežcov, do campu či do garáže. Počas jazdy na bicykli dokonale osvetľuje terén pred Vami, ale vďaka optimalizovanému tvaru šošovky, osvetľuje aj bočné strany bicykla, čím zvyšuje periférne videnie, prehľad o prekážkach na ceste a tým aj bezpečnosť bez ohľadu na to, či jazdíte na terénnom, cestnom, alebo mestkom bicykli.Montáž bez náradia - jednoduché a rýchle uchytenie pomocou gumenných popruhov je otázkou niekoľkých minút.
Súčasťou balenia je micro USB nabíjací kábel a Clip (spona) na oblečenie (možnosť uchytenia na nohavice, ponožky, tenisky, ramenný popruh atď.)
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 600 Lm / 100 Lm |
| Zdroj svetla: | 1x CREE XM-L2 LED / COB LED panel |
| Režimy | 2 režimy (1x blikanie a 2x trvalé svetlo) / 6 režimov (2x blikanie a 2x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 3,5 - 80 hod. / 1,3 - 9 hod. |
| Rozmer | 100 x 35 mm / 41 x 27 x 25 mm |
| Doba nabíjania | cca. 4 / cca. 1 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Pol 2600 mAh / Li-Pol 500 mAh |
| Uchytenie | Gumenný popruh / Clip |
| Materiál | Hiník/Plast |
| Krytie | IPX5 |
| Hmotnosť | cca. 130 / 49 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné a zadné Lynx High Power USB 35 Lux
Lynx
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux / -
Dosah: cca. 65 m / -
Viditeľnosť: cca. 3000 m / cca. 350 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED / 1 ks LED
Režimy: 2 režimy trvalého svetla / 1 režim trvalého svetla
Osvetlenie predné Knog Blinder Square
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 200 Lumen
Zdroj svetla:: LED COB
Režimy: 8 režimov
Doba svietenia: 2,5 hod (High Steady) / 60 hod ECO Flash)
Rozmer: 43 x 43 x 46 mm
Osvetlenie predné BRN Infinity Carbon USB
BRN
29,50 €
23,98 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux/800 Lumen
Zdroj svetla:: CREE LED
Doba svietenia: cca. 6 hod.
Rozmer: 81 x 46 x 37 mm
Napájanie: 3.7V - 1200 mAh Lithium
Osvetlenie predné Knog Blinder X
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 200 Lumen
Zdroj svetla:: LED COB
Režimy: 8 režimov
Doba svietenia: 2,5 hod (High Steady) / 60 hod ECO Flash)
Rozmer: 43 x 43 x 46 mm








