Osvetlenie predné a zadné mini Infini Lava I-260WR Infini
Popis produktu
Nabíjateľné mini predné a zadné osvetlenie Infini Lava I-260WR ponúka rovnaké skvelé vlastnosti pôvodných svetiel, ale navyše je ho možné dobiť cez USB. Bočné strany tienidlá navrhnuté tak, aby zvýšili pozorovacie uhly z väčšej vzdialenosti pre zvýšenie bezpečnosti na cestách. Vodeodolné s indikátorom stavu batérie. Zadné svetlo s plastikovým klipom, ktorý umožňuje pripevniť svietidlo na popruhy oblečenia, ruksakov a pod. Doba nabitia cca. 2,5 hod.Uchytenie pomocou pomocou gumenného popruhu na riadidlá bicykla. Nie je potrebné použitie žiadneho náradia. Súčasťou dodávky je USB kábel.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 80 Lm / 25 Cd |
| Zdroj svetla: | 2 ks LED / 3 ks SMD LED |
| Režimy | 4 režimy - Super High / High / Normal / Blikanie |
| Doba svietenia | cca. 1 / 2 / 3,5 / 7 hod. / cca. 2 / 5 / 12,5 / 25 hod. |
| Rozmer | 48 x 27,7 x 21 mm / 42 x 27,5 x 24,5 mm |
| Napájanie | Zabudovaný LI-Ion polymér akumulátor |
| Uchytenie | ø 22 - 32 mm |
| Materiál | Plast |
| Krytie | Vodeodolný |
| Hmotnosť | cca. 16 g / cca.15 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné a zadné BRN My Light Ultra
BRN
65,00 €
52,85 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 800 / 5 Lumen
Dosah: cca. 200 m / -
Viditeľnosť: - / cca. 1000 m
Režimy: 7 režimov (3x blikanie a 4x trvalé svetlo) / 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 1,2 / 2,1 / 4,3 / 8,1 /5 / 5 / 20 hod. / 4 / 8 / 24 hod.
Osvetlenie predné Lynx Front Light High Power USB 35 Lux
Lynx
18,00 €
14,63 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Čierna
Svietivosť: 35 Lux
Dosah: cca. 65 m
Viditeľnosť: cca. 3200 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režimy trvalého svietenia (100% a 50%)
Osvetlenie predné BRN Infinity Carbon USB
BRN
29,50 €
23,98 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux/800 Lumen
Zdroj svetla:: CREE LED
Doba svietenia: cca. 6 hod.
Rozmer: 81 x 46 x 37 mm
Napájanie: 3.7V - 1200 mAh Lithium
Osvetlenie predné Knog PWR Road 600 Lumen
Knog
79,00 €
64,23 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 600 Lumen
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 6 režimov (3x blikanie a 3x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 4 / 23 / 8 / 12 / 195 hod.
Rozmer: 31 x 128 mm



