Osvetlenie zadné na blatník BRN Retro BRN
Popis produktu
Zadné osvetlenie na blatník BRN Retro očarí svojim tvarom a dizajnom na akomkoľvek retro/vintage bicykli. Osvetlenie je chránené štýlovým pochrómovaným rámom. Zdroj napätia zabezpečujú dve batérie AAA.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Zdroj svetla: | 1 ks High Power LED |
| Režimy | 1 režim trvalého svetla / 1 režim blikania |
| Doba svietenia | cca. 70 / 280 hod. |
| Rozmer | 67 x 48 x 70 mm |
| Napájanie | 2x 1,5 V batéria AAA |
| Materiál | Pochrómovaná oceľ |
| Hmotnosť | cca. 90 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné Knog Plug Rear (Black)
Knog
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 250 Lumen / 10 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED / 1 ks LED
Režimy: 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo) / 5 režimov (4x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 1,5 / 3,5 / 4,5 / 16 / 240 hod. / 3 / 6 / 20 / 16,5 / 100 hod.
Rozmer: 43 x 33 x 70 mm / 40 x 33 x 40 mm
Osvetlenie zadné BRN Road Laser Security
BRN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Blikačka zadná Force Toney USB 70 Lm
Force
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 70 Lumen
Zdroj svetla:: 1x CREE XP-E LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 3 - 6 hod
Rozmer: 55 x 32 x 23 mm
Osvetlenie zadné BRN My Light Ultra
BRN
20,27 €
16,48 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 5 Lumen
Viditeľnosť: cca. 1000 m
Zdroj svetla:: LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 4 / 8 / 24 hod.




