Osvetlenie zadné Knog Plus (Black) Knog
Popis produktu
Osvetlenie zadné Knog Blinder Plus je super jasné, nositeľné aj mimo bicykla a nabíjateľné USB bicyklové osvetlenie. Intenzita červeného svetla 20 lumenov z integrovaných LED diód COB zaisťuje, že budete dobre videní až do vzdialenosti 500 metrov. Vďaka integrovanej spony môžete osvetlenie pripnúť za vrecko dresu, za popruh batohu do ponožky alebo cyklo kapsu a budete bezpečne viditeľný kdekoľvek.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 20 Lumen |
| Viditeľnosť | cca. 500 m |
| Zdroj svetla: | 20 ks LED COB |
| Režimy | 5 režimov (4x blikanie a 1x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 2 / 8,5 / 4,5 / 10 / 40 hod. |
| Rozmer | 66 x 24 x 14 mm |
| Doba nabíjania | cca. 4 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Pol |
| Uchytenie | Gumenný O-krúžok/Spona |
| Materiál | Plast |
| Krytie | Vodotesný |
| Hmotnosť | cca. 18 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné BRN Road Laser Security
BRN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Blikačka zadná BRN Round (Black)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: 2 ks batérie BA02D
Materiál: Plast/Silikón
Osvetlenie zadné batériové B&M Toplight Flat
Busch&Muller
od 20,75 €
16,87 bez DPH
Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Doba svietenia: cca. 50 hod.
Rozmer: cca. 117 x 50 x 40 mm
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Osvetlenie zadné Sigma Hiro
Sigma
17,20 €
13,98 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 300 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED (0,5 W)
Režimy: 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 60 hod.
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie LR01







