Osvetlenie zadné Knog Mid Cobber Knog
Popis produktu
Osvetlenie zadné Knog Mid Cobber vytvára neuveriteľný uhol 330° svetla, vďaka čomu budete jasne viditeľný zo všetkých strán. V stále hustejšej premávke je toto cyklo svetlo skvele účinné v noci, ale zvyšuje Vašu bezpečnosť aj cez deň.Ovládanie:
Ovládanie zadného osvelenia Knog Mid Cobber je veľmi jednoduché. Dlhým stlačením jediného tlačidla zapnete a vypnete svetlo a krátkym stláčaním prepínate režimy. Cobber je 100% vodotesný s krytím IP67 a má dobu prevádzky až 100 hodín.
Svietivosť:
Pri intenzite až 170 lumenov je Mid Cobber vážne jasný. LED diódy technológie COB poskytujú maximálnu úroveň jasu až do 90 % vybitia batérie. Mid Cobber je predprogramovaný s 8 režimami a navyše je kompatibilný s aplikáciou ModeMaker, takže si môžete prispôsobiť svoje svetelné režimy ako budete potrebovať.
Montáž:
Osvetlenie Mid Cobber sa dodáva s odnímateľnými silikónovými krúžkami a bez nástrojov upnete svetlo na sedlovku bicykla s priemerom 22 - 32 mm. Cobber sa dodáva s úchytom pre kruhové a aero sedlovky.
USB nabíjanie:
Pre nabíjanie osvetlenia Mid Cobber nie je potrebný žiadny nabíjací kábel, jeho integrované USB sa pripája priamo do USB portov počítača. Nabíja sa 4 hodiny. Keď je váš Cobber takmer vybitý, okolo tlačidla sa rozsvieti červený krúžok. Tento krúžok sa zmení na zelený a potom sa vypne, keď je Cobber úplne nabitý a pripravený na použitie.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 170 Lumen |
| Viditeľnosť | cca. 800 m |
| Zdroj svetla: | LED COB |
| Režimy | 8 režimov (6x blikanie a 2x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 2 / 3,5 / 2,5 / 6,5 / 4,5 / 2 / 4,5 / 100 hod. |
| Rozmer | 28 x 43 x 62 mm |
| Doba nabíjania | cca. 4 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Pol |
| Uchytenie | Gumenný O-krúžok |
| Materiál | Plast |
| Krytie | Vodotesný |
| Hmotnosť | cca. 39 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné Sigma Hiro
Sigma
17,20 €
13,98 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 300 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED (0,5 W)
Režimy: 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 60 hod.
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie LR01
Osvetlenie zadné batériové B&M Toplight Flat
Busch&Muller
od 20,75 €
16,87 bez DPH
Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Doba svietenia: cca. 50 hod.
Rozmer: cca. 117 x 50 x 40 mm
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Osvetlenie zadné BRN Cosmic
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 45 h.
Rozmer: 63 x 61 x 28 mm (vrátane adaptéra)
Napájanie: 3 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Osvetlenie zadné batériové Trelock LS 812 Trio Flat
Trelock
17,98 €
14,62 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 120 m
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Uchytenie: Montážna šírka 50 / 80 mm








