Osvetlenie zadné Knog Lil' Cobber Knog
Popis produktu
Osvetlenie zadné Knog Lil' Cobber vytvára neuveriteľný uhol 330° svetla, vďaka čomu budete jasne viditeľný zo všetkých strán. V stále hustejšej premávke je toto cyklo svetlo skvele účinné v noci, ale zvyšuje Vašu bezpečnosť aj cez deň.Ovládanie:
Ovládanie zadného osvelenia Knog Lil' Cobber je veľmi jednoduché. Dlhým stlačením jediného tlačidla zapnete a vypnete svetlo a krátkym stláčaním prepínate režimy. Cobber je 100% vodotesný s krytím IP67 a má dobu prevádzky až 40 hodín.
Svietivosť:
Pri intenzite až 50 lumenov je Lil' Cobber vážne jasný. LED diódy technológie COB poskytujú maximálnu úroveň jasu až do 90 % vybitia batérie. Mid Cobber je predprogramovaný s 5 režimami a navyše je kompatibilný s aplikáciou ModeMaker, takže si môžete prispôsobiť svoje svetelné režimy ako budete potrebovať.
Montáž:
Osvetlenie Mid Cobber sa dodáva s odnímateľnými silikónovými krúžkami a bez nástrojov upnete svetlo na sedlovku bicykla s priemerom 22 - 32 mm.
USB nabíjanie:
Pre nabíjanie osvetlenia Mid Cobber nie je potrebný žiadny nabíjací kábel, jeho integrované USB sa pripája priamo do USB portov počítača. Nabíja sa 4 hodiny. Keď je váš Cobber takmer vybitý, okolo tlačidla sa rozsvieti červený krúžok. Tento krúžok sa zmení na zelený a potom sa vypne, keď je Cobber úplne nabitý a pripravený na použitie.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 50 Lumen |
| Viditeľnosť | cca. 800 m |
| Zdroj svetla: | LED COB |
| Režimy | 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 1,4 / 3,5 / 3 / 7 / 40 hod. |
| Rozmer | 22 x 33 x 33 mm |
| Doba nabíjania | cca. 4 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Pol |
| Uchytenie | Gumenný O-krúžok |
| Materiál | Plast |
| Krytie | Vodotesný |
| Hmotnosť | cca. 22 g |
Súvisiace produkty
Blikačka zadná Force Crystal
Force
8,70 €
7,07 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 3x 10 Lumen
Zdroj svetla:: 3x LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 50 / 60 / 30 hod
Rozmer: 63 x 43 x 37 mm
Osvetlenie zadné BRN Road Laser Security
BRN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné BRN Smart
BRN
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 3 režimy
Napájanie: 2 ks batérie N
Uchytenie: 2x Adaptér
Materiál: Plast
Blikačka zadná BRN Round (Black)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: 2 ks batérie BA02D
Materiál: Plast/Silikón







