Blikačka zadná Force Atom USB 40 Lm Force
Popis produktu
Výkonná zadná blikačka Force Atom USB 40 Lm vďaka zabudovanej technológii LED Chips On Board (COB) poskytuje úžasne intenzívne červené svetlo s intenzitou až 40 Lumenov, ktoré je výborne viditeľné aj do veľkej vzdialenosti. Osvetlenie ponúka 6 rôznych režimov. Blikačka Force Atom USB 40 Lm má integrované nabíjanie pomocou USB s indikátorom stavu batérie a je vodotesný. Montáž blikačky nevyžaduje náradie.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 40 Lumen |
| Zdroj svetla: | 38x LED COB |
| Režimy | 6 režimov (3x blikanie a 3x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 2 - 8 hod |
| Rozmer | 76 x 21 x 19 mm |
| Doba nabíjania | cca. 1 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Ion 500 mAh |
| Uchytenie | Adaptér na sedlovku/Clip |
| Materiál | Hliník/Plast |
| Krytie | Vodotesný |
| Hmotnosť | cca. 41 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné BRN Smart
BRN
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 3 režimy
Napájanie: 2 ks batérie N
Uchytenie: 2x Adaptér
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné batériové Trelock LS 812 Trio Flat
Trelock
17,98 €
14,62 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 120 m
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Uchytenie: Montážna šírka 50 / 80 mm
Osvetlenie zadné BRN Cosmic
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 45 h.
Rozmer: 63 x 61 x 28 mm (vrátane adaptéra)
Napájanie: 3 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Osvetlenie zadné BRN Road Laser Security
BRN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast



