Blikačka zadná Force Toney USB 70 Lm Force
Popis produktu
Šikovná zadná blikačka Force Toney USB 70 Lm. Osvetlenie ponúka 3 rôzne režimy. Blikačka Force Toney USB 70 Lm má integrované nabíjanie pomocou USB. Montáž blikačky nevyžaduje náradie.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 70 Lumen |
| Zdroj svetla: | 1x CREE XP-E LED |
| Režimy | 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 3 - 6 hod |
| Rozmer | 55 x 32 x 23 mm |
| Doba nabíjania | cca. 1 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor Li-Pol 500 mAh |
| Uchytenie | Silikónový popruh |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | cca. 37 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné BRN Road Laser Security
BRN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné BRN Cosmic
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 45 h.
Rozmer: 63 x 61 x 28 mm (vrátane adaptéra)
Napájanie: 3 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Blikačka zadná Force Crystal
Force
8,70 €
7,07 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 3x 10 Lumen
Zdroj svetla:: 3x LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 50 / 60 / 30 hod
Rozmer: 63 x 43 x 37 mm
Osvetlenie zadné BRN Shield Laser Security
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast





