Osvetlenie zadné mini Infini I-210Ri OLLEY Infini
Popis produktu
Nabíjateľné mini zadné osvetlenie Infini I-210Ri OLLEY, ktoré sa môže pochváliť 38-čipovým, 35 lumenovým osvetlením v kompaktnej a všestrannej konfigurácii. Osvetlenie je užívateľsky prívetivý a ponúka indikátor vybitia batérie, monitorovanie úrovne nabitia a inteligentné nabíjanie, ktoré sa vypne, keď je batéria nabitá.Vlastnosti:
• Inovatívna 38-čipová LED technológia, ktorá maximalizuje viditeľnú plochu povrchu.
• Režimy denného blikania a nočného blikania a svietenia.
• Obrysové šošovky so zvýšenými pozorovacími uhlami pre zvýšenie bezpečnosti.
• Pomocou integrovanej plastovej spony je možné osvetlenie nainštalovať na opasok, sponu na tašku alebo kdekoľvek.
• Systém automatického odpojenia nabíjania pri nabitej batérii môže zabrániť nadmernému nabitiu batérie.
• Krytie IPX4.
• Uchytenie pomocou pomocou gumeného popruhu na sedlovku bicykla. Nie je potrebné použitie žiadneho náradia.
• Súčasťou dodávky je clip mount a USB kábel.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 35 Lumen |
| Zdroj svetla: | 38 ks COB LED |
| Režimy | 6 režimov - Low / High / Flashing 1 / Flashing 2 / Flashing 3 / Daytime flashing |
| Doba svietenia | cca. 5,5 / 1,5 / 48 / 5 / 15 / 8,5 hod. |
| Rozmer | 53 x 28 x 24 mm |
| Doba nabíjania | cca. 2 hod |
| Napájanie | Zabudovaný LI-Ion polymér akumulátor |
| Uchytenie | 19 - 32 mm |
| Materiál | Plast |
| Krytie | IPX4 |
| Hmotnosť | cca. 21 g |
Súvisiace produkty
Akcia
Osvetlenie zadné BRN Basic
BRN
4,90 €
3,98 bez DPH
Skladom5,90 €Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné BRN Cosmic
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 45 h.
Rozmer: 63 x 61 x 28 mm (vrátane adaptéra)
Napájanie: 3 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Osvetlenie zadné Sigma Hiro
Sigma
17,20 €
13,98 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 300 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED (0,5 W)
Režimy: 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 60 hod.
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie LR01
Osvetlenie zadné batériové Trelock LS 812 Trio Flat
Trelock
17,98 €
14,62 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 120 m
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Uchytenie: Montážna šírka 50 / 80 mm






